Boudin vilande ko

262441

BOUDIN, Eugène (Frankrike, 1824-1898), hans krets: Vilande ko, monogramsignerad EB, olja på duk, ca 19x28 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Uppfodrad

Konst, Måleri

Rum 2

Boudin vilande ko

Budhistorik (33 bud)
1421176
8 200
1421206
8 000
1421176
7 800
1421200
7 600
1421176
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.