Ragnar Nyberg blandteknik Jämtland

262434

NYBERG, Ragnar (1893-1966): Pastoralt landskap, Jämtland, signerad och daterad Ragnar Nyberg, Jämtland, 1929, 17x25 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Signaturen med fuktfläck

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik

2014-09-05 kl 21:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.