Brosch rosenstenar 1800-tal

262432

BROSCH, guld och silver, diamanter med rosenslipning, i form av kvist, 1800-talets andra hälft, i originaletui

Smärre tennlödning, broschnål senare

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch rosenstenar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1412532
2 800
1412025

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.