Kvinnoporträtt 1900-tal

262431

KVINNOPORTRÄTT, 4 st, 1900-tal, tre blyertsteckningar och en akvarell, bl a en av Ryno Friberg och Arne Cassel, från ca 16x11 till ca 27x24 cm

Ryno Friberg utan ram

Konst, Måleri

Monter 23

Kvinnoporträtt 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

1420779
1419868
1419192

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.