Casoletter 1800-tal

262427

CASOLETTER, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft, mässing och marmor, höjd 27 cm

Smärre nagg

Diverse

Monter 20

Casoletter 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1414935
450
1412478

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.