Porträtt 1800-tal

262425

PORTRÄTT, 4 st, 1800-tal, teckningar, bl a ett signerat G (Gustaf) Brandelius, rammåt från 16x14 till 23x29 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fläckar, skador, pojkporträtt utan glas

Konst, Måleri

Monter 23

Porträtt 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1421145
500
1421112
450
1421106
1421075
1419863

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.