Fredrik Isberg akvarell

262415

ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Mosebacketorg No 5", monogramsignerad FI, akvarell, 15,5x10 cm

Glas saknas, smärre fläckar

Konst, Måleri

Monter 23

Fredrik Isberg akvarell

Budhistorik (9 bud)
1420659
700
1420793
650
1420659
600
1420792
550
1420659
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.