Fredrik Isberg akvarell

262413

ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Från Riddarholmen", monogramsignerad FI, akvarell, 15,5x10 cm

Konst, Måleri

Monter 23

Fredrik Isberg akvarell
Budhistorik (11 bud)
1420784
1420658
750
1420783
700
1420658
650
1419959
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.