Fredrik Isberg akvarell

262412

ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Gamla Badhusen ā Helgeansholmen", monogramsignerad FI, akvarell, 15,5x10 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Monter 23

Fredrik Isberg akvarell

Budhistorik (12 bud)
1420790
1420657
750
1420788
750
1420657
700
1420787
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.