Porträtt 17/1800-tals teckning

262399

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Mansporträtt, enligt påskrift Karl Fredrik Armfeldt 1730-1787, teckning, ca 23x16 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Veck, fläckar

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
1418517
850
1415408
1418516
750
1415408
700
1418515
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.