Skrivskåp 1700-tal

262396

SKRIVSKÅP, 1700-tal, fanérad i björk, förgyllda beslag, höjd 206, 129x60 cm

Nyckel till överskåp finns. Nycklar till underdel saknas. Delar saknas, delar medföljer, sprickor, smärre färgrester, fanérskador.

Rum 6

Skrivskåp 1700-tal

Budhistorik (29 bud)
1419739
8 200
1419746
8 000
1419739
7 200
1419741
7 000
1419739
6 200

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.