Saltkar i silver

262395

SMÄLLKARAMELL, Bengt Liljedahl, SALTKAR, sterlingsilver, Stockholm omkring 1980, delvis förgyllt, karamellens längd 13 cm vikt ca 70 g
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Silver

Monter 20

Saltkar i silver

Budhistorik (3 bud)

1414990
600
1419575
550
1414990
500

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.