Golvlampa Josef Frandk

262393

GOLVLAMPA, Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, sannolikt modellnummer 1842, mässing, höj- och sänkbar, max höjd 128 cm

Ytskador, slitage

Belysning, Design

Rum 8

Golvlampa Josef Frandk

Budhistorik (18 bud)
1419467
3 200
1419458
1419452
2 800
1419339
2 600
1419339

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.