Chiffonjé 1800-tal

262391

CHIFFONJÉ, 1800-tal, empire, fanérad i mahogny, dekor av riklig intarsia, beslag i mässing, nyckelbussningar i ben, höjd 159, 119x50 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningar. Fanérskador, lucka med brytskador. Nyckelbussningar saknas.

Rum 7

Chiffonjé 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
1416201
8 400
1415320
8 200
1410215
8 000
1415319
7 800
1410215
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.