Salongsgrupp empire

262389

SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1800-tal, empire, fanérad i mahogny, riklig dekor av intrsia, bestående av soffa, bord, 4 stolar, soffans längd ca 200, bordets mått höjd 74, diameter 112 cm

Skador, fanérskador. Klädsel med fläckar och skador.

Rum 9

Salongsgrupp empire

Budhistorik (24 bud)
1416205
8 400
1415304
8 200
1414599
8 000
1415303
8 000
1414599
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.