Skulptur av Sven Lunqvist

262381

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Pojkhuvud, signerad Sven Lundqvist, terrakotta, höjd 27 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 21

Skulptur av Sven Lunqvist

Budhistorik (8 bud)
1419392
750
1419383
700
1413370
650
1414268
650
1413370
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.