Antoni Tapies etsning

262378

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): "Z", 1981, etsning i två färger, signerad Tapies, Galfetti 802, 25/30, 50x65 cm

Rum 5

Antoni Tapies etsning
Budhistorik (4 bud)

1453957
4 400
1440160
4 200
1453956
4 200
1440160

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.