Skulptur av flickhuvud

262377

OUSOF, Jean(1898-1996): Flickhuvud, bemålad terrakotta, på stensockel, höjd inklusive sockel, 33 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Smärre nagg

Konst, Skulptur

Monter 21

Skulptur av flickhuvud

Budhistorik (20 bud)
1418893
4 200
1417575
1417575
1418839
1417575
1 900

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.