Antoni Tapies etsning

262376

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Bande Rouge, 1984, etsning med två färger, Galfetti 939, 27/50, signerad Tapies, 30x39 cm

Rum 5

Antoni Tapies etsning
Budhistorik (7 bud)
1455203
1455198
3 800
1455183
3 600
1453959
3 400
1440194
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.