Slaglåsgevär

262365

SLAGLÅSGEVÄR, 1700-tal, ändrat från flintlås, längd 134 cm

Skador

Vapen/Medaljer

Rum 3

Slaglåsgevär

Budhistorik (5 bud)
1419186
1411068
1419185
1411068
1409427

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.