Bordslampor Georgia Jacob

262362

Bruksslitage, socklar med smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor Georgia Jacob

Budhistorik (3 bud)

1419728
600
1419695
1419557

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.