Bordslampa

262361

BORDSLAMPA, 1970-tal, i turkos och klar plast, delvis genombruten fot, höjd 59 cm

Smärre bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Bordslampa
Budhistorik (1 bud)

1419556
2014-09-04 19:53:29

2014-09-04 kl 20:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.