Spansk bordslampa

262360

BORDSLAMPA, Spanien, 1900-talets andra hälft, 2-delad rund kupa vit plast, förkromad stomme, märkt "MA made in Spain", höjd ca 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 17

Spansk bordslampa

Budhistorik (2 bud)

1419205
1417285

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.