Sabel

262358

SABEL, 1800-tal, gjutet mässingsfäste, längd 96 cm

slitage, omarbetat

Vapen/Medaljer

Monter 23

Sabel

Budhistorik (6 bud)
1419645
650
1419519
600
1419644
550
1419519
1416461

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.