Lille Mrie Blomberg oljemålning

262330

BLOMBERG, Lill Marie (1923-1992): Bergslandskap, monogramsignerad och daterad LMB -53, olja på duk, ca 40x67 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (24 bud)
1419184
1 800
1419067
1 700
1418511
1 600
1418852
1 600
1418511

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.