John Thorgren oljemålning

262323

THORGREN, John (född 1918): "Solglitter I", signerad och daterad J Thorgren -78, olja på duk, 98x66 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm

Konst

Fack 6

John Thorgren oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1419660
4 400
1419568
4 200
1419402
1419567
3 800
1419402
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.