Damporträtt oljemålning 1800-tal

262322

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Dam i hatt, engelsk skola, olja på duk, ca 19x15,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Uppfordrad på pannå, skador på duken

Konst, Måleri

Monter 21

Budhistorik (27 bud)
1419558
2 800
1419117
2 600
1419114
2 400
1417985
1419112

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.