Fåtöljer Bruno Mathsson "Karin"

262321

FÅTÖLJER, 1 par, "Karin", Bruno Mathsson för Dux, klädsel i ljusbrunt skinn, förkromad stomme med hjul, sitthöjd ca 39 cm

Ytskador, skinn med slitage

Möbler, Design

Rum 6

Fåtöljer Bruno Mathsson

Budhistorik (49 bud)
1417750
19 500
1419307
19 000
1417750
18 500
1419306
18 000
1417750
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 882 EUR, 2 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.