Sidebord gustaviansk stil

262320

SIDEBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, kannelerad dekor med fleuroner, vitlackerad, höjd 90, 180x46 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 5

Sidebord gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
1419057
2 800
1408939
2 600
1408765
2 400
1408765
1408938
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.