Skänk 1800-tal

262318

SKÄNK, 1800-tal, gustaviansk stil, vitmålad, inredd med lådor och hyllplan, med sarg, höjd 127, 120x49 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad, ytslitage

Rum 6

Skänk 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1413969
1411486
3 600
1411482
3 200
1411479
2 600
1411478

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.