Fåtölj Dux

262312

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, design Alf Svensson och Yngve Sandström för DUX, "Galaxy", formgjuten plast, ljus klädsel

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Design

Rum 5

Fåtölj Dux

Budhistorik (15 bud)
1418945
1418966
1418945
950
1418963
900
1418945
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.