GAB modell Cheri

262310

BESTICK, 67 dlr., nysilver, "Cheri", GAB 1900-tal, bestående av: 7 bordsgafflar, 6 bordsknivar, 5 bordsskedar, 7 smörgåsgafflar, 6 smörgåsknivar, 5 dessertskedar, 5 tårtgafflar, 9 smörknivar, 10 kaffeskedar, 7 serveringsbestick

Slitage

Diverse

Monter 17

GAB modell Cheri

Budhistorik (4 bud)

1418469
500
1418467
1418447
1406752

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.