Skottlykta i plåt

262299

LYKTA, s.k. skottlykta, 1900-tal, plåt med 3 sidor i glas, lös ljushållare samt reflektionsplåt i mässing, höjd ca 47 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Skottlykta i plåt

Budhistorik (15 bud)
1418466
1 600
1417949
1418465
1 400
1417949
1 300
1416684

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.