Kanna vitmetall

262298

KANNA, 1900-talets början, vitmetall, WMF, jugend, dekor av blomsterslingor, höjd ca 37

Slitage

Diverse

Monter 18

Kanna vitmetall

Budhistorik (20 bud)
1418413
1 300
1416533
1418189
1416533
1417320

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.