Spegel nyrokoko 1800-tal

262297

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, förgylld samt bronserad, dekor av rocailler samt blommor, ca 65x57 cm

Senare glas, slitage

Speglar

Rum 5

Spegel nyrokoko 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1418171
1418114
1 400
1418170
1 300
1418114
1417896

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.