Oidentifierad konstnär stilleben

262293

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med fågel, otydligt signeard CA Prntz 8/5 56, olja på duk, 27x35 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
1419106
1419104
1419036
2 400
1418713
1415422
1 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.