Oljemålning 1800-tal

262291

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Damporträtt, olja på duk, 33x28 cm

Smärre retuscher samt krackelyr

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1419323
2 400
1419118
1419320
1419118
1419261
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.