Martin Poser oljemålning

262289

POSER, Martin Verner (född 1909): Hamnen i Göteborg, signerad Poser, olja på duk, 37x45 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Martin Poser oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1418500
450
1414473
1413958

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.