Harry Latos

262287

LATOS, Harry (Frankrike, född 1945): "Terrassbaren i Trouville", akvarell, signerad och daterad H Latos 76, 22x31 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Harry Latos

Budhistorik

2014-09-04 kl 12:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.