Figge Fredr

262284

FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): "Gamla stan Stockholm", signerad och daterad Fredriksson -41, olja på duk, 34x26 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Figge Fredr

Budhistorik (3 bud)

1417776
1409451
1409447
550

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.