Persisk målning

262279

ETUI med dubbelsidig målning, 18/1900-tal, Persien, ca 35x24 cm

Skador

Konst, Måleri

Monter 26

Persisk målning

Budhistorik (23 bud)
1420406
2 800
1420391
2 600
1420083
2 400
1419758
1419725

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.