Karmstol 1960-tal

262277

KARMSTOL, 1960-tal, teak, sits samt ryggen klädd i svart läder, sitthöjd ca 44 cm

Klädseln med skador

Rum 4

Karmstol 1960-tal

Budhistorik (27 bud)
1418437
2 600
1418457
2 400
1418437
1418450
1418437
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.