Oljemålning 1800-tal

262269

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Villa, olja på pannå, ca 14x21,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Måleri

Monter 20

Oljemålning 1800-tal
Budhistorik (1 bud)

1418886
2014-09-04 10:05:56

2014-09-04 kl 13:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.