Silkesbroderi 1800-tal

262258

BRODERI (1800-tal): Landsbygdsvy, silkesbroderi, ca 20x24 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fläckar, skador

Mattor/Textilier

Monter 20

Silkesbroderi 1800-tal
Budhistorik (12 bud)
1419223
1 800
1419222
1 700
1419218
1 600
1419212
1419216

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.