Oljemålning av häst

262248

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Häststudie, olja på duk, ca 23x20 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Uppfordrad på duk

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning av häst

Budhistorik (25 bud)
1419122
2 400
1419116
1419120
1419116
1419111
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.