Takarmatur

262247

TAKARMATUR, 1940/50-tal, lackad plåt, höj- och sänkbar, märkt KLK 3276 i lodet, diameter 36 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 17

Takarmatur

Budhistorik (2 bud)

1419632
1416388

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.