OLSON, Axel, olja

262242

OLSON, Axel (1899-1986): Rosor och skugga, signerad Axel Olson, olja på duk, 24x31,5cm.

Konst, Måleri

Kundcenter

OLSON, Axel, olja

Budhistorik (7 bud)
1414018
12 500
1414015
11 000
1412727
8 000
1408386
1408382

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.