PERSSON, Ragnar, olja

262239

PERSON, Ragnar (1905-1993): Motiv från Trinidad, signerad RP samt på baksidan Ragnar Persson 1951, olja på duk, 43x35cm

Konst, Måleri

Rum 5

PERSSON, Ragnar, olja

Budhistorik (1 bud)

1407893
2014-08-28 17:52:47

2014-09-04 kl 16:25
Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.