KJERNER, Esther, olja

262236

KJERNER, Esther (1873-1952): Interiör, signerad a tergo, olja på pannå 41x35cm.

Konst, Måleri

Rum 4

KJERNER, Esther, olja

Budhistorik (4 bud)

1419717
1418910
1417542
1408519

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.