Karmstol Karl Johan

262235

KARMSTOL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i björk, stoppad sits

Bruksslitage, smärre lagningar

Rum 4

Karmstol Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
1418402
850
1418328
1416463
750
1416212
700
1416212
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.